Android Oyun İndir, Android Uygulama İndir, Android Hileli Oyun İndir

Tüm Gazeteler

Tüm Gazeteler

Android

Tüm Gazeteler Android Uygulama Apk İndir

Türkiye’deki en çok okunan gazetelere ve gazete manşetlerine tek bir yerden ulaşmanızı sağlayan android uygulaması ile uygulamadan ayrılmadan tüm gazeteleri okuyabilir, kendi tercihlerinize göre gazete sıralamasını değiştirebilirsiniz.

* Kategorilere göre yüzlerce haber kaynağı elinizin altında.

* Manşetler, favori oluşturma, tam ekran okuma modu, düşük internet bağlantısı.

* Açılmayan gazeteler için uygulama menüsünden listeyi güncelleme ile yeni gazete listesini yükleyebilirsiniz.

Özellikleri:

* Uygulamada tüm gazetelere ve sol üst menüde bulunan menü tuşuna basarak açılan kategorilere göre belirlenen internet adreslerine ulaşabilirsiniz.

* Listede gri renkle belirtilmiş gazetelere uzun basarak bir gazeteyi favorileriniz arasına ekleyebilirsiniz. Favoriler sayfanızdan gazeteyi aynı yöntemle çıkarabilirsiniz.

* Ayarlar menüsünden gazeteyi tam ekran okuma modu ile daha fazla okuma ekranı elde edebilirsiniz.

* Ayarlardan sınırlı kotaya sahip internet bağlantısına sahip olduğunuzda resimleri yükle seçeneğini kaldırarak resimlerin yüklenmesini engelleyebilirsiniz.

* Gazete listesindeki ikonlardan tutup sürükleyerek kendi önceliklerinize göre gazeteleri sıralayabilirsiniz.

* Gazete ikonlarından tutup sağa doğru sürükleyerek istemediğiniz haber kaynaklarını silebilirsiniz.

* Haber kaynakları listesini tekrar sunucudan güncelleyebilir ve listenizi uygulamayı yeniden yüklemiş gibi tekrar oluşturabilirsiniz.

* Listede bulamadığınız ve bulunmasını istediğiniz haber kaynaklarını internet site adresleri ile uygulamaya kolayca ekleyebilirsiniz.

* Otomatik cache temizleme özelliği ile uygulama telefonunuzda fazladan yer kaplamaz.

* Android cihazınızdaki geri tuşu ile sayfada haberler arasında geriye dönebilirsiniz.

* Home tuşu ile başka uygulamalara geçiş yaptığınızda tekrar uygulamaya dönerseniz kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

* Haber okuma sırasında sistemin uyku moduna geçmesi önlenir.

* Android 4.4 ve üstü cihazlarda önerilen videoların varsayılan tarayıcınız ile açılması ayarını yine isteğe göre ayarlardan kapatabilirsiniz.

Değerlendirme Yap

 • GüncellemeBilinmiyor
 • Boyut534 Kb
 • Yükleme Sayısı10000+
 • Mevcut SürümBilinmiyor
 • Gereken Android SürümüAndroid 2.2
 • İçerik DerecelendirmesiBilinmiyor
 • SunanBilinmiyor

0 Yorum

 

Yorum yap

 

BENZER UYGULAMALAR

 • En Son Haber

  En Son Haber

  Değerlendir

  En Son Haber Android Uygulama Apk İndir Ensonhaber.Com'un tüm dinamizmini Android'de de yaşamanız için geliştirilmiş kullanımı zevkli bir uygulamadır. Ensonhaber.Com'u öne çıkaran nefis manşetlere ve sürekli güncellenen son dakika haberlerine mobil olarak da ulaşmanızı sağlayan uygulamada özellikle haberlere yorum yazabilme özelliği göze çarpıyor. Haberlere direk telefonunuz üzerinden yorum yapabiliyorsunuz. Bu Android uygulamasıyla artık ...

 • Haberler.com

  Haberler.com

  Değerlendir

  Haberler.com Android Uygulama Apk İndir Haberler.com Android uygulaması, Haberler.com'un hızlı haber okuma ve kolay kullanım özelliklerini Android'de de kullanabilmenize olanak sağlayan haber uygulamasıdır. Bu uygulama ile Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeleri hızlı şekilde takip edebilir, haberleri telefonunuzda yüklü tüm sosyal medya ve paylaşım uygulamalarında kolayca paylaşabilir, arkadaşlarınıza maille gönderebilirsiniz. İlkeleri: Tarafsızlık: Sitede yayınlanan haberlere ...

 • Mynet - Haber Gündem Gazeteler

  Mynet – Haber Gündem Gazeteler

  Değerlendir

  Mynet - Haber Gündem Gazeteler Android Uygulama Apk İndir Mynet Haber yenilendi! Üstelik artık email de var. Yepyeni tasarımıyla Mynet Haber Android uygulaması beğeninize sunuldu. Gündem, magazin, gazeteler ve tüm haberlere android telefonunuzdan ulaşın. Canlı skor ve hava durumu, spor ve magazin haberleri, yerel ve dünyadan haberler ve daha bir çok özellik. Tüm son dakika ...

 • Son Dakika Haber

  Son Dakika Haber

  Değerlendir

  Son Dakika Haber Android Uygulama Apk İndir Son Dakika Haber Uygulaması, SonDakika.com'un hızlı haber okuma ve kolay kullanım özelliklerini Android'de de kullanabilmenize imkan sağlayan hızlı haber uygulamasıdır. Bu uygulama ile Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeleri hızlı şekilde takip edebilir, haberleri telefonunuzda yüklü tüm sosyal medya ve paylaşım uygulamalarında kolayca paylaşabilir, arkadaşlarınıza maille ...