Ara
X

Android cihazlar için oyun ve uygulamaları indirebileceğiniz ayrıca hileli oyunları da bulabileceğiniz bir platform

X

Çocuk yetiştirme uygulamaları, çocuklarınızın büyüme ve gelişimine yardımcı olmak için tasarlanmış Android işletim sistemini kullanan cep telefonları, tabletler ve diğer mobil cihazlar üzerinde çalıştırılabilecek yazılımlardır. Bu uygulamalar, çocuklarınızın fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimine yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve genellikle ebeveynler için de yararlı olabilir.

Çocuk yetiştirme uygulamaları arasında, çocuklarınızın dil ve matematik becerilerini geliştirmeyi amaçlayan oyunlar, çocuklarınızın uyku düzenlerini izleme ve takip etmeyi amaçlayan uygulamalar ve çocuklarınızın günlük aktivitelerini takip etmeyi amaçlayan uygulamalar sayılabilir.

Çocuk yetiştirme uygulamaları, genellikle ücretsiz olarak indirilebilir ancak bazı ek özellikler için ücret talep edebilirler. Bu ek özellikler arasında, daha fazla oyun ve aktivite seçenekleri gibi özellikler sayılabilir. Çocuk yetiştirme uygulamaları, genellikle internet bağlantısı gerektirir ve cep telefonları ve tabletler üzerinden kullanılabilirler.

Çocuk yetiştirme uygulamaları arasında popüler olanlar arasında Toca Kitchen, ABCmouse ve Kids A-Z gibi uygulamalar sayılabilir. Ancak, bu sadece birkaç örnek ve Android platformunda birçok farklı çocuk yetiştirme uygulaması mevcuttur. Hangisini seçeceğiniz, kişisel tercihinize ve çocuklarınızın ihtiyaçlarına göre değişebilir.

Sponsorlu Reklamlar

Çerez Politikası

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanmaktayız. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.